Легкоатлети дкфв змагалися в кубку україни та чемпіонаті дніпропетровщини
В Сумах 24 грудня пройшов зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. В легкоатлетичному манежі змагався 131 спортсмен (юніори, молодь та дорослі).
Серед них був один майстер спорту міжнародного класу, 16 майстрів спорту, 16 кандидатів в майстри спорту. Команду Дніпропетровської області представляла одна спортсменка, Юлія Кушка із ДКФВ. Через хворобу не змогли приїхати її колеги по вузу Денис Ярошевський і Тетяна Велика.
"На старт п'ятикілометрової дистанції вийшли зразу три вікові категорії: юніори, молодь і дорослі, - розповідає тренер ДКФВ Сергій Гужва. - Серед них йшла і Юлія Кушка (№ 70). Із перших метрів лідерство захопила учасниця Олімпійських ігор сумчанка Інна Кашина, яка так до кінця дистанції нікому не поступилася першістю. Юля держалась в середині групи, боролась на рівних з більш досвідчними спортсменками, і фінішувала вона серед юніорів восьмою. Я вважаю, що для першого зимового старта це хороший результат. Це місце принесло для команди Дніпропетровщини дев'ять очків. А взагалі серед дванадцяти команд-учасниць змагань наша збірна (якщо так можна вважати) зайняла останнє місце".
![Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби](https://i0.wp.com/www.dkfv.dp.ua/wp-content/uploads/2016/12/sumi_xodba.jpg?fit=900%2C600&ssl=1)
![Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби](https://i0.wp.com/www.dkfv.dp.ua/wp-content/uploads/2016/12/xodiba.jpg?fit=900%2C600&ssl=1)
Того ж дня в Дніпрі відбувся чемпіонат області з легкоатлетичної естафети (4х300), в якому прийняли участь близько трьохсот учасників віком до 16 років. ДКФВ під представляли дві команди, складені із студентів першого-другого курсів. Перший склад (Дар'я Попадюк, Ірина Іванченко, Олексій Водяний, Дмитро Мельничук) зайняв п'яте місце, другий (Олена Крупій, Анастасія Василенко, Олександр Асперов, Андрій Кисіль) - вісьме.
![Чемпіонат області з легкоатлетичної естафети (4х300), Чемпіонат області з легкоатлетичної естафети (4х300),](https://i0.wp.com/www.dkfv.dp.ua/wp-content/uploads/2016/12/dnipro.jpg?fit=960%2C720&ssl=1)
![Чемпіонат області з легкоатлетичної естафети (4х300), Чемпіонат області з легкоатлетичної естафети (4х300),](https://i0.wp.com/www.dkfv.dp.ua/wp-content/uploads/2016/12/start.jpg?fit=960%2C720&ssl=1)
![Чемпіонат області з легкоатлетичної естафети (4х300), Чемпіонат області з легкоатлетичної естафети (4х300),](https://i0.wp.com/www.dkfv.dp.ua/wp-content/uploads/2016/12/nagorodi.jpg?fit=960%2C720&ssl=1)